Szamba betonowe Blachownia

Realizując dom w lokalizacji, gdzie brak opcji podpięcia do kanalizacji należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wkopywane w grunt, w których przechowuje się ścieki komunalne. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez nas cechują się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania prac, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę montażu oraz instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich cen, zarówno przy instalacji, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także montaż szamb, ponieważ jedynie zestawienie tych obu czynników zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Blachownia

Szamba dwukomorowe Blachownia

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, ale również wyższa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, bo powoli się zapełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej działce. Zachęcamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, również w przypadku małej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne wielkości zbiorników polecamy zwłaszcza kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki oraz dźwigu, bo szambo oferowany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645