Szamba betonowe Bieruń

Stawiając dom w miejscu, gdzie brak opcji podpięcia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wbudowywane w ziemię, w których przechowuje się ścieki domowe. Szamba betonowe są trwałe i odporne na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przekłada się na długość korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę instalacji i podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, tak przy instalacji, jak i przy eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również instalację szamb, ponieważ jedynie połączenie tych obu rzeczy da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Bieruń

Szamba dwukomorowe Bieruń

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, ale również większa korzyść wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, bo wolniej się zapełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej działce. Zapraszamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze wielkości zbiorników polecamy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić koszt robocizny. To jednak koszt niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają własnej koparki i podnośnika, bo zbiornik przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby klient wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645