Szamba betonowe Żukowo

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma możliwości podłączenia do kanalizacji trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich przechowuje się ścieki komunalne. Szamba betonowe są trwałe i odporne na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę wykopania i podłączenia szamba, tak, aby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak również przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również montaż zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych obu czynników zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Żukowo

Szamba dwukomorowe Żukowo

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, ale również większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, bo powoli się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej posesji. Zachęcamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze wielkości zbiorników polecamy zwłaszcza kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić koszt robocizny. To jednak koszt konieczny, ponieważ klienci zwykle nie mają własnej koparki oraz dźwigu, bo szambo oferowany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645