Szamba betonowe Władysławowo

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wkopywane w grunt, w których gromadzi się ścieki domowe. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę montażu oraz instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich cen, tak przy instalacji, jak również podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także instalację zbiorników, bo tylko połączenie tych dwóch rzeczy da pożądany efekt.

Szamba betonowe Władysławowo

Szamba dwukomorowe Władysławowo

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, ale również wyższa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej parceli. Zapraszamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, także w przypadku małej liczby domowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego kontrolowania poziomu szamba. Minimalne wielkości zbiorników polecamy zwłaszcza gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć koszt usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zwykle nie mają swojej koparki oraz podnośnika, bo zbiornik sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby nabywca czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645