Szamba betonowe Ustka

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii odprowadzania ścieków w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z jakich budujemy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, ale należy robić to systematycznie, aby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki typ szamba zakupić, aby działał długo bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Ustka

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Ustka

Wśród szerokiej oferty materiałów, z których można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie ścieków z szamba do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej jakości usługi, które nie będą wymagały częstego odpompowywania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie wyrób prefabrykatów, ale także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą obawiać się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego dołu pod zbiornik o wybranej pojemności bez konieczności zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645