Szamba betonowe Sztum

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże zbiorniki wkopywane w grunt, w których przechowuje się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w domu. U nas tanio wykonasz usługę wykopania oraz instalacji szamba, tak, żeby uniknąć dużych cen, tak przy budowie, jak również przy eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także wkopanie szamb, ponieważ tylko połączenie tych obu czynników zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Sztum

Szamba dwukomorowe Sztum

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, ale również wyższa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej działce. Zachęcamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby mieszkańców. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy zwłaszcza gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić cenę robocizny. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie posiadają własnej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezproblemowego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645