Szamba betonowe Reda

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii wylewania nieczystości w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak najlepiej wykonywać to regularnie, aby przeciwdziałać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki typ szamba wybrać, aby służył długo bezproblemowo. Zachęcamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Reda

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Reda

Pośród szerokiej różnorodności tworzyw, z których można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej grubości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie ścieków z szamba do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej klasy produkty, które nie wymagają nadmiernego wylewania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie tylko produkcję szamb, lecz również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze prace są pełne, dlatego nabywcy nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia prawidłowego wykopu pod zbiornik o wybranej wielkości bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje ścieki. To szambo droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także profesjonalne poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645