Szamba betonowe Puck

Budując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie nie ma możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich gromadzi się nieczystości domowe. Są one mocne i wytrzymałe na wodę oraz pękanie. Ich trwałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przełoży się na długość użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę instalacji oraz instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak i podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również instalację szamb, bo tylko połączenie tych obu rzeczy da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Puck

Szamba dwukomorowe Puck

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, ale również większa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze wylewanie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej parceli. Zachęcamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, także w przypadku małej liczby mieszkańców. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze pojemności zbiorników polecamy szczególnie kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na miejscu, na którym ma być wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę usługi. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ klienci zwykle nie mają własnej koparki oraz dźwigu, bo zbiornik oferowany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645