Szamba betonowe Pruszcz Gdański

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie odprowadzania ścieków w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami surowców, z których tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do szczególnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, ale należy wykonywać to regularnie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności komory i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością doradzą, jaki typ szamba zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Pruszcz Gdański

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Pruszcz Gdański

Pośród szerokiej różnorodności tworzyw, z jakich można wykonać zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie zawartości z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie produkcję prefabrykatów, ale także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego klienci nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego wykopu pod szambo o wybranej pojemności bez konieczności zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz deszczówkę o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje ścieki. To szambo droższe, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także fachowe porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645