Szamba betonowe Prabuty

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii odprowadzania szamba w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do indywidualnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, jednak najlepiej robić to cyklicznie, aby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, uzależnione od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby działał długo bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Prabuty

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Prabuty

Wśród bogatej różnorodności materiałów, z jakich można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, wodoodporne, utrudniające przenikanie ścieków z szamba do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować wysokiej jakości usługi, które nie wymagają nadmiernego odpompowywania przez profesjonalne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie tylko produkcję szamb, lecz również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego inwestorzy nie muszą martwić się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego wykopu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz deszczówkę o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645