Szamba betonowe Pelplin

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w zakresie wylewania nieczystości w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z jakich budujemy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych wymogów danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak najlepiej wykonywać to systematycznie, aby zapobiegać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby działał długo bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Pelplin

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Pelplin

Wśród bogatej oferty materiałów, z których można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie zawartości z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić najwyższej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały częstego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie tylko wyrób prefabrykatów, lecz także ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, toteż inwestorzy nie muszą obawiać się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego dołu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645