Szamba betonowe Nowy Staw

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże zbiorniki wbudowywane w grunt, w których gromadzi się nieczystości domowe. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na wilgoć oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas cechują się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania usług, co przełoży się na długość korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę wykopania i instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, tak przy instalacji, jak również podczas korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również montaż zbiorników, ponieważ tylko zestawienie tych dwóch czynników da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Nowy Staw

Szamba dwukomorowe Nowy Staw

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, lecz także większa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej posesji. Zapraszamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć cenę usługi. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki i podnośnika, bo szambo przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645