Szamba betonowe Nowy Dwór Gdański

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich zbiera się nieczystości domowe. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez nas wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przełoży się na długość użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania i podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy budowie, jak również przy eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także wkopanie szamb, bo tylko połączenie tych obu rzeczy zapewni odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Nowy Dwór Gdański

Szamba dwukomorowe Nowy Dwór Gdański

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, lecz również większa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne pojemności zbiorników polecamy szczególnie gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na terenie, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć koszt usługi. To jednak koszt konieczny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają własnej koparki oraz dźwigu, bo zbiornik sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645