Szamba betonowe Miastko

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w kwestii wylewania szamba w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z jakich tworzymy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do indywidualnych wymogów wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wypompowywania, jednak należy wykonywać to regularnie, żeby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki typ szamba zakupić, aby działał latami bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Miastko

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Miastko

Pośród szerokiej różnorodności tworzyw, z których można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie ścieków z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić wysokiej klasy usługi, które nie będą wymagały nadmiernego opróżniania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie produkcję szamb, ale także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, dlatego klienci nie muszą obawiać się o jakikolwiek poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego wykopu pod szambo o konkretnej pojemności bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz deszczówkę o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, który rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe porady dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645