Szamba betonowe Lębork

Budując dom w miejscu, gdzie brak opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wkopywane w grunt, w jakich przechowuje się ścieki komunalne. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przekłada się na długość użytkowania odpływu w domu. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania oraz podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy budowie, jak również podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również wkopanie zbiorników, bo jedynie zestawienie tych obu rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Lębork

Szamba dwukomorowe Lębork

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, ale również wyższa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej działce. Zapraszamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, także w przypadku małej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego sprawdzania poziomu zbiornika. Minimalne wielkości szamba polecamy szczególnie kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie polecamy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić koszt robocizny. To jednak wydatek konieczny, gdyż klienci zwykle nie posiadają swojej koparki i podnośnika, jako że zbiornik sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645