Szamba betonowe Łeba

Realizując dom w miejscu, gdzie brak opcji podłączenia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich zbiera się nieczystości komunalne. Są one mocne i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki sprzedawane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę wykopania i podłączenia zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, tak przy instalacji, jak i podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także wkopanie szamb, bo tylko połączenie tych obu rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Łeba

Szamba dwukomorowe Łeba

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, ale również większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy zakupić szamba dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na rzadsze opróżnianie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie pojemności szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby użytkowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze pojemności szamba proponujemy zwłaszcza kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na miejscu, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć cenę robocizny. To jednak koszt konieczny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają swojej koparki oraz podnośnika, bo szambo przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645