Szamba betonowe Krynica Morska

Stawiając dom w miejscu, gdzie nie ma możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich przechowuje się nieczystości domowe. Są one trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania prac, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz usługę wykopania oraz instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak i przy korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również instalację zbiorników, ponieważ tylko zestawienie tych dwóch czynników zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Krynica Morska

Szamba dwukomorowe Krynica Morska

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, ale także wyższa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, bo powoli się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej posesji. Zachęcamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności stałego kontrolowania poziomu szamba. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy szczególnie kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy doliczyć cenę robocizny. To jednak wydatek konieczny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają własnej koparki i dźwigu, bo zbiornik sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego korzystania. Jakościowy zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645