Szamba betonowe Kościerzyna

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w zakresie odprowadzania szamba w budynkach prywatnych. Współpracujemy z renomowanymi dostawcami materiałów, z jakich budujemy gotowe elementy szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, jednak najlepiej robić to cyklicznie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, uzależnione od pojemności komory i jego cech. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby działał długo bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Kościerzyna

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Kościerzyna

Pośród szerokiej różnorodności tworzyw, z których można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie zawartości z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować wysokiej klasy usługi, które nie będą wymagały częstego wylewania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie tylko wyrób prefabrykatów, lecz także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze prace są pełne, dlatego klienci nie muszą obawiać się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja zrobienia właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy także profesjonalne poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645