Szamba betonowe Kępice

Stawiając dom w lokalizacji, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże zbiorniki wkopywane w grunt, w jakich gromadzi się ścieki domowe. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez nas cechują się najlepszym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę montażu i instalacji szamba, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, tak przy budowie, jak również przy eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale także instalację zbiorników, bo jedynie zestawienie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Kępice

Szamba dwukomorowe Kępice

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, lecz także większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby mieszkańców. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego sprawdzania poziomu zbiornika. Najmniejsze wielkości szamba proponujemy szczególnie kiedy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić koszt robocizny. To jednak wydatek konieczny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie posiadają własnej koparki oraz podnośnika, bo szambo przywożony jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645