Szamba betonowe Kartuzy

Jako producent szamb zapewniamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie odprowadzania szamba w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do szczególnych potrzeb danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, jednak najlepiej wykonywać to systematycznie, żeby zapobiegać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki typ szamba zakupić, aby służył długo bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Kartuzy

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Kartuzy

Pośród bogatej oferty tworzyw, z których można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie ścieków z szamba do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej jakości usługi, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Zapewniamy nie jedynie produkcję szamb, ale także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego nabywcy nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego dołu pod szambo o konkretnej pojemności bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości i wodę opadową o rozmaitej pojemności. Jeżeli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy chcą rzadziej wylewać swoje ścieki. To szambo droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak często je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645