Szamba betonowe Jastarnia

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wkopywane w ziemię, w których gromadzi się nieczystości domowe. Są one trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania i podłączenia szamba, tak, aby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy budowie, jak również przy eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także wkopanie zbiorników, ponieważ jedynie zestawienie tych dwóch czynników da pożądany efekt.

Szamba betonowe Jastarnia

Szamba dwukomorowe Jastarnia

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, lecz także większa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy zakupić szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, bo wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej posesji. Zachęcamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne wielkości szamba polecamy szczególnie gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na terenie, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić cenę robocizny. To jednak wydatek niezbędny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie mają własnej koparki i podnośnika, bo szambo sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, aby klient wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące wiele lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645