Szamba betonowe Gniew

Stawiając budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże zbiorniki wbudowywane w ziemię, w jakich przechowuje się ścieki domowe. Są one mocne i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich trwałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przekłada się na długość użytkowania odpływu w domu. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania i podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak i podczas korzystania z szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także wkopanie szamb, bo tylko zestawienie tych dwóch rzeczy da pożądany efekt.

Szamba betonowe Gniew

Szamba dwukomorowe Gniew

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy wydatek, lecz również większa korzyść wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru szamba z betonu dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego sprawdzania poziomu zbiornika. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na terenie, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić koszt usługi. To jednak koszt niezbędny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie posiadają własnej koparki i podnośnika, bo szambo sprzedawany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby nabywca wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645