Szamba betonowe Dzierzgoń

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podpięcia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże pojemniki wbudowywane w ziemię, w jakich gromadzi się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość wykonania usług, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę instalacji oraz podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy instalacji, jak również podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również wkopanie zbiorników, bo tylko połączenie tych dwóch czynników zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Dzierzgoń

Szamba dwukomorowe Dzierzgoń

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, lecz także większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej parceli. Zapraszamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze wielkości szamba polecamy szczególnie gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie polecamy. Wykwalifikowani pracownicy zjawiają się na miejscu, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć cenę usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż inwestorzy zazwyczaj nie mają swojej koparki oraz podnośnika, jako że zbiornik oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645