Szamba betonowe Debrzno

Budując dom w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wbudowywane w grunt, w jakich zbiera się ścieki komunalne. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez nas cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość realizacji prac, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie wykopania i instalacji szamba, tak, żeby uniknąć wysokich kosztów, tak przy instalacji, jak i przy eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również wkopanie zbiorników, bo jedynie zestawienie tych obu czynników da odpowiedni efekt.

Szamba betonowe Debrzno

Szamba dwukomorowe Debrzno

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, ale również większa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność pozwala na mniej częste wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru zbiornika z betonu dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby domowników. Mogą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego kontrolowania poziomu szamba. Najmniejsze wielkości szamba proponujemy zwłaszcza gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej polecamy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na terenie, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić koszt usługi. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają własnej koparki oraz dźwigu, jako że szambo sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające wiele lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645