Szamba betonowe Człuchów

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak możliwości podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To duże zbiorniki wkopywane w grunt, w których zbiera się nieczystości komunalne. Są one mocne i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości produkowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę wykopania i instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych cen, zarówno przy instalacji, jak i podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również instalację zbiorników, bo jedynie połączenie tych obu czynników da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Człuchów

Szamba dwukomorowe Człuchów

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy koszt, ale także wyższa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się zapełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, także w sytuacji mniejszej liczby domowników. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze wielkości szamba proponujemy zwłaszcza kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej polecamy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na terenie, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić koszt usługi. To jednak wydatek konieczny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie mają własnej koparki oraz podnośnika, jako że szambo sprzedawany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezproblemowego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645