Szamba betonowe Czersk

Realizując budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wkopywane w grunt, w jakich gromadzi się ścieki komunalne. Szamba betonowe są trwałe i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie montażu oraz podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć dużych kosztów, tak przy budowie, jak również przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również montaż zbiorników, ponieważ jedynie połączenie tych obu rzeczy zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Czersk

Szamba dwukomorowe Czersk

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, lecz również większa korzyść wychodzaca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, ponieważ wolniej się zapełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej parceli. Zapraszamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku małej liczby domowników. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, jaką szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić koszt robocizny. To jednak koszt konieczny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają własnej koparki i podnośnika, bo szambo oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645