Szamba betonowe Czarne

Stawiając dom w miejscu, gdzie nie ma opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wbudowywane w grunt, w których gromadzi się ścieki domowe. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką zapewniasz sobie odpowiednią jakość realizacji prac, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania odpływu w domu. U nas tanio wykonasz usługę montażu i podłączenia szamba, tak, aby uniknąć dużych kosztów, tak przy budowie, jak również podczas eksploatacji szamba. Nasze ceny obejmują sprzedaż, lecz także wkopanie zbiorników, bo jedynie zestawienie tych obu rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Czarne

Szamba dwukomorowe Czarne

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy wydatek, lecz również większa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej parceli. Zapraszamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne pojemności szamba proponujemy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to usługa, którą najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na terenie, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć koszt usługi. To jednak koszt niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie mają swojej koparki i podnośnika, bo zbiornik sprzedawany jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezproblemowego użytkowania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645