Szamba betonowe Czarna Woda

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w zakresie odprowadzania nieczystości w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej marki cechują się dopasowaniem do indywidualnych wymogów danego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, jednak należy robić to cyklicznie, żeby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi doradcy chętnie doradzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby działał długo bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Czarna Woda

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Czarna Woda

Pośród szerokiej różnorodności materiałów, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej klasy usługi, które nie będą wymagały nadmiernego odpompowywania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko wyrób szamb, lecz również ich przewiezienie przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, toteż nabywcy nie muszą martwić się o żaden poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego dołu pod zbiornik o wybranej wielkości bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki rodzaj zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie inwestorom, którzy chcą rzadko opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również fachowe poradnictwo odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645