Szamba betonowe Bytów

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze usługi w zakresie wylewania nieczystości w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z których budujemy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, ale najlepiej wykonywać to cyklicznie, żeby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi pracownicy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika wybrać, aby służył latami bezproblemowo. Zapraszamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Bytów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Bytów

Pośród bogatej oferty materiałów, z których można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie ścieków z komory do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały nadmiernego odpompowywania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie jedynie wyrób prefabrykatów, ale również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie dołu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, toteż nabywcy nie muszą martwić się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego wykopu pod szambo o wybranej wielkości bez potrzeby organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo i wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie inwestorom, którzy pragną rzadko wylewać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645