Szamba betonowe Brusy

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w kwestii wylewania szamba w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z jakich tworzymy prefabrykaty szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, jednak należy wykonywać to regularnie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności komory i jego cech. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby działał latami bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Brusy

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Brusy

Wśród bogatej oferty materiałów, z jakich można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, wodoodporne, utrudniające przenikanie zawartości z komory do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować wysokiej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie tylko wyrób szamb, ale również ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, toteż klienci nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego wykopu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz wodę opadową o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy pragną rzadko opróżniać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe poradnictwo dotyczące wielkości, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645