Szamba betonowe Grajewo

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii odprowadzania szamba w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z jakich tworzymy prefabrykaty zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także zbudować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, jednak najlepiej robić to systematycznie, żeby zapobiegać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności komory i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością podpowiedzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby służył długo bezproblemowo. Zapraszamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Grajewo

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Grajewo

Wśród bogatej różnorodności tworzyw, z jakich można wykonać szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej grubości, odporne na wodę, uniemożliwiające przenikanie zawartości z szamba do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej opłacalne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zapewnić najwyższej jakości rozwiązania, które nie wymagają częstego opróżniania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie tylko produkcję szamb, ale również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie dołu oraz instalację. Nasze usługi są pełne, dlatego inwestorzy nie muszą martwić się o jakikolwiek poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego dołu pod szambo o wybranej wielkości bez potrzeby organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz deszczówkę o rozmaitej pojemności. Jeśli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645