Szamba betonowe Brańsk

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne usługi w zakresie odprowadzania ścieków w domach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostawcami surowców, z jakich budujemy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak należy wykonywać to cyklicznie, aby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od rozmiaru zbiornika i jego cech. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki typ zbiornika wybrać, aby działał latami bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i dokonania najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Brańsk

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Brańsk

Wśród bogatej różnorodności tworzyw, z jakich można wykonać zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej trwałości, odporne na wodę, utrudniające przechodzenie ścieków z komory do zewnątrz. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią przetrwać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować wysokiej klasy produkty, które nie będą wymagały nadmiernego opróżniania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie wyrób szamb, ale także ich transport przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są pełne, dlatego inwestorzy nie muszą martwić się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia prawidłowego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki oraz deszczówkę o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie inwestorom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie droższe, ale ekonomiczne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne porady odnośnie pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najkorzystniejszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645