Szamba betonowe Zaklików

Realizując dom w miejscu, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wkopywane w ziemię, w których przechowuje się ścieki domowe. Szamba betonowe są trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość realizacji usług, co przekłada się na długość korzystania z odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie instalacji i instalacji szamba, tak, aby uniknąć dużych cen, zarówno przy instalacji, jak i przy eksploatacji szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także instalację szamb, bo jedynie zestawienie tych obu rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Zaklików

Szamba dwukomorowe Zaklików

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco większy wydatek, lecz także wyższa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy wybrać szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste wylewanie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, bo powoli się zapełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej posesji. Zapraszamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się szamba. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba doliczyć cenę usługi. To jednak koszt niezbędny, ponieważ inwestorzy zwykle nie posiadają własnej koparki i podnośnika, jako że szambo przywożony jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby klient wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645