Szamba betonowe Zagórz

Budując dom w miejscu, gdzie brak opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wbudowywane w ziemię, w których przechowuje się ścieki komunalne. Są one trwałe i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość realizacji usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie instalacji oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy instalacji, jak również przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także wkopanie zbiorników, ponieważ tylko zestawienie tych obu rzeczy zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Zagórz

Szamba dwukomorowe Zagórz

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, ale także większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste wylewanie nieczystości przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej posesji. Zapraszamy do zakupu zbiornika z betonu dwukomorowego, również w sytuacji mniejszej liczby użytkowników. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby stałego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności szamba polecamy zwłaszcza kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na terenie, gdzie ma być wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo trzeba uwzględnić cenę robocizny. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają swojej koparki oraz podnośnika, jako że szambo przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby nabywca wiedział, że dostał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645