Szamba betonowe Ustrzyki Dolne

Budując dom w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To duże zbiorniki wkopywane w grunt, w jakich zbiera się nieczystości domowe. Są one mocne i odporne na wodę oraz pękanie. Ich trwałość określa się na nawet kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i dajemy na nie rękojmię. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w domu. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu i instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych cen, zarówno przy instalacji, jak i podczas korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również instalację szamb, bo jedynie połączenie tych dwóch czynników zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Ustrzyki Dolne

Szamba dwukomorowe Ustrzyki Dolne

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy wydatek, lecz także wyższa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na rzadsze opróżnianie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w eksploatacji, bo wolniej się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej działce. Zapraszamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby użytkowników. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne wielkości zbiorników polecamy zwłaszcza kiedy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą szczególnie rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy zjawiają się na terenie, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić cenę usługi. To jednak wydatek konieczny, ponieważ inwestorzy zwykle nie posiadają swojej koparki i podnośnika, jako że szambo sprzedawany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby nabywca czuł, że otrzymał szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645