Szamba betonowe Ulanów

Stawiając dom w miejscu, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wbudowywane w ziemię, w jakich zbiera się nieczystości domowe. Są one mocne i wytrzymałe na wodę oraz pękanie. Ich trwałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki produkowane przez nas cechują się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość wykonania usług, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę montażu oraz podłączenia szamba, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, tak przy budowie, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale także wkopanie zbiorników, bo jedynie połączenie tych dwóch rzeczy zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Ulanów

Szamba dwukomorowe Ulanów

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, lecz również większa satysfakcja wychodzaca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż polecamy zainstalować zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia rzadsze wylewanie ścieków przez profesjonalną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w eksploatacji, bo powoli się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej parceli. Zachęcamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, także w przypadku małej liczby mieszkańców. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy zwłaszcza gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni pracownicy zjawiają się na terenie, na którym ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić cenę robocizny. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie mają własnej koparki oraz podnośnika, jako że zbiornik przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby nabywca czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające sporo lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645