Szamba betonowe Tyczyn

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wkopywane w grunt, w których zbiera się ścieki komunalne. Są one trwałe i odporne na wilgoć oraz pękanie. Ich trwałość szacuje się na aż kilkaset lat! Zbiorniki betonowe na szambo oferowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania prac, co przekłada się na długość użytkowania odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę instalacji i podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć dużych kosztów, tak przy budowie, jak i przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również montaż zbiorników, bo jedynie połączenie tych obu czynników da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Tyczyn

Szamba dwukomorowe Tyczyn

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, lecz również większa satysfakcja wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego polecamy wybrać zbiorniki dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia rzadsze opróżnianie ścieków przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To powoduje, że szambo z montażem tego typu będzie niedrogie w użytkowaniu, ponieważ powoli się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zrealizować na każdej działce. Zachęcamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby domowników. Mogą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego kontrolowania poziomu zbiornika. Minimalne pojemności szamba polecamy zwłaszcza kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej polecamy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na terenie, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć cenę usługi. To jednak koszt niezbędny, gdyż inwestorzy zwykle nie mają własnej koparki i dźwigu, jako że zbiornik sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby klient wiedział, że otrzymał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezawaryjnego korzystania. Dobry zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645