Szamba betonowe Strzyżów

Realizując budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podłączenia do kanalizacji należy zainstalować zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. Są to ogromne pojemniki wbudowywane w grunt, w jakich przechowuje się nieczystości komunalne. Są one trwałe i wytrzymałe na przemakanie oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości sprzedawane przez naszą firmę wyróżniają się najwyższym stopniem szczelności, i zapewniamy na nie rękojmię. Kupując szambo z koparką gwarantujesz sobie odpowiednią jakość wykonania usług, co przełoży się na bezawaryjność korzystania z kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz zadanie montażu oraz podłączenia szamba, tak, żeby uniknąć dużych cen, zarówno przy instalacji, jak również przy korzystania z kanalizacji. Nasze ceny obejmują sprzedaż, ale również montaż zbiorników, bo tylko połączenie tych obu czynników zapewni pożądany rezultat.

Szamba betonowe Strzyżów

Szamba dwukomorowe Strzyżów

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, ale także wyższa satysfakcja wynikająca z użytkowania. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych szamb zaczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż proponujemy zakupić szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste wylewanie nieczystości przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, bo powoli się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej posesji. Zapraszamy do zakupu szamba betonowego dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby mieszkańców. Mogą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez konieczności ciągłego sprawdzania poziomu szamba. Minimalne wielkości zbiorników polecamy zwłaszcza kiedy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, którą szczególnie polecamy. Profesjonalni pracownicy stawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a następnie instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego należy uwzględnić koszt robocizny. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ klienci zazwyczaj nie posiadają własnej koparki i dźwigu, bo szambo sprzedawany jest w postaci gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645