Szamba betonowe Sokołów Małopolski

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w zakresie odprowadzania ścieków w budynkach prywatnych. Pracujemy z renomowanymi dostarczycielami materiałów, z których tworzymy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do szczególnych wymogów danego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Dobre szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, ale należy robić to regularnie, aby zapobiegać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od pojemności komory i jego cech. Nasi doradcy chętnie doradzą, jaki rodzaj zbiornika zakupić, aby działał długo bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Sokołów Małopolski

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Sokołów Małopolski

Pośród szerokiej oferty materiałów, z jakich można wyprodukować zbiornik, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, wodoodporne, utrudniające przenikanie zawartości z komory do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zagwarantować najwyższej jakości produkty, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa asenizacyjne. Oferujemy nie tylko produkcję szamb, ale również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, dlatego klienci nie muszą martwić się o żaden etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego wykopu pod zbiornik o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo i deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy szczególnie osobom, którzy chcą rzadko wylewać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych klientów mamy również profesjonalne porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby domowników. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Udowodnimy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645