Szamba betonowe Sieniawa

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie wylewania ścieków w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z których budujemy prefabrykaty szamb. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego wywożenia, jednak należy wykonywać to regularnie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności zbiornika i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki typ szamba wybrać, aby służył długo bezawaryjnie. Zapraszamy do kontaktu i dokonania idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Sieniawa

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Sieniawa

Wśród bogatej różnorodności materiałów, z jakich można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej grubości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie ścieków z komory do zewnątrz. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą przetrwać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować wysokiej jakości rozwiązania, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez profesjonalne firmy wywozowe. Zapewniamy nie jedynie produkcję prefabrykatów, lecz także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze prace są pełne, dlatego klienci nie muszą martwić się o żaden poziom realizacji. Szambo z koparką to pewność zrobienia właściwego dołu pod szambo o konkretnej pojemności bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o różnej wielkości. Jeżeli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie inwestorom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co sprawia, że wykopanie szamba nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Udowodnimy Ci, czemu nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645