Szamba betonowe Sędziszów Małopolski

Stawiając budynek mieszkalny w miejscu, gdzie brak opcji podpięcia do kanalizacji trzeba zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wkopywane w ziemię, w jakich gromadzi się nieczystości domowe. Są one trwałe i wytrzymałe na wodę oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez nas cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie rękojmię. Wybierając szambo z koparką gwarantujesz sobie doskonałą jakość wykonania usług, co przekłada się na bezawaryjność użytkowania kanalizacji w budynku mieszkalnym. U nas tanio wykonasz usługę instalacji oraz instalacji szamba, tak, aby uniknąć wysokich cen, tak przy budowie, jak również przy korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również instalację szamb, ponieważ tylko zestawienie tych obu rzeczy da odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Sędziszów Małopolski

Szamba dwukomorowe Sędziszów Małopolski

Oferowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, lecz także większa korzyść wynikająca z użytkowania. Takie zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zakupić zbiorniki dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie pojemności zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zainstalować na każdej posesji. Zapraszamy do wyboru szamba betonowego dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby mieszkańców. Mogą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez potrzeby ciągłego kontrolowania stopnia wypełnienia się szamba. Minimalne wielkości szamba proponujemy szczególnie kiedy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych szamb? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej polecamy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, gdzie ma być wstawione szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić koszt usługi. To jednak koszt niezbędny, ponieważ klienci zazwyczaj nie mają swojej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik oferowany jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, żeby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe gwarantujące sporo lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645