Szamba betonowe Rymanów

Jako producent szamb dostarczamy najbardziej innowacyjne rozwiązania w zakresie wylewania nieczystości w budynkach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami materiałów, z jakich tworzymy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się dopasowaniem do szczególnych wymogów wybranego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wypompowywania, ale najlepiej robić to cyklicznie, żeby przeciwdziałać zatykaniu się kanalizacji, a także brzydkiemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru zbiornika i jego funkcji. Nasi doradcy z przyjemnością doradzą, jaki typ szamba wybrać, aby służył latami bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Rymanów

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Rymanów

Wśród bogatej różnorodności materiałów, z których można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o stosownej grubości, odporne na wodę, utrudniające przenikanie zawartości z szamba do ziemi. To sprawia, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet setki lat! To wyjście dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie możemy zagwarantować najwyższej klasy produkty, które nie wymagają częstego wylewania przez profesjonalne firmy asenizacyjne. Zapewniamy nie tylko produkcję prefabrykatów, lecz także ich transport przy pomocy naszego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze prace są pełne, dlatego klienci nie muszą obawiać się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania prawidłowego wykopu pod zbiornik o wybranej pojemności bez potrzeby zatrudniania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który typ zamówić, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy kupić szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie inwestorom, którzy pragną rzadziej wylewać swoje nieczystości. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne poradnictwo dotyczące pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać dużych inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645