Szamba betonowe Rudnik nad Sanem

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w zakresie wylewania ścieków w domach prywatnych. Współpracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z których tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, trwałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do szczególnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o dowolnej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie potrzebuje częstego opróżniania, ale najlepiej wykonywać to systematycznie, żeby zapobiegać zatykaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od pojemności zbiornika i jego cech. Nasi doradcy chętnie doradzą, jaki rodzaj szamba zakupić, aby działał latami bezawaryjnie. Zapraszamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Rudnik nad Sanem

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Rudnik nad Sanem

Wśród szerokiej oferty tworzyw, z których można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przechodzenie zawartości z szamba do ziemi. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zagwarantować najwyższej jakości usługi, które nie będą wymagały częstego odpompowywania przez profesjonalne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie jedynie wyrób prefabrykatów, lecz również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze prace są pełne, dlatego klienci nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap realizacji. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego dołu pod szambo o wybranej pojemności bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na nieczystości oraz deszczówkę o różnej pojemności. Jeśli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym pracownikiem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie droższe, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości domowników. Cennik naszych szamb rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi klienci tak często je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645