Szamba betonowe Ropczyce

Realizując dom w lokalizacji, gdzie nie ma możliwości podłączenia do sieci kanalizacyjnej należy wybrać zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem cieszą się szamba betonowe. To ogromne pojemniki wbudowywane w ziemię, w których zbiera się ścieki domowe. Są one trwałe i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo sprzedawane przez nas wyróżniają się najlepszym stopniem szczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość wykonania usług, co przekłada się na długość korzystania z odpływu w domu. U nas tanio zrealizujesz usługę instalacji oraz podłączenia zbiornika, tak, aby uniknąć wysokich kosztów, zarówno przy instalacji, jak również podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, ale również wkopanie zbiorników, bo jedynie połączenie tych obu rzeczy zapewni odpowiedni rezultat.

Szamba betonowe Ropczyce

Szamba dwukomorowe Ropczyce

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, ale także wyższa korzyść wynikająca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe posiadają dwie komory, w których gromadzi się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niewiele, dlatego proponujemy wybrać szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w eksploatacji, ponieważ wolniej się wypełnia. Jakie wielkości szamb oferujemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy zainstalować na każdej działce. Zapraszamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, również w przypadku mniejszej liczby domowników. Będą one spełniać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności ciągłego sprawdzania stopnia wypełnienia się zbiornika. Minimalne pojemności zbiorników proponujemy szczególnie gdy budynek użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką szczególnie rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy stawiają się na miejscu, na którym ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy uwzględnić koszt robocizny. To jednak koszt konieczny, ponieważ inwestorzy zwykle nie posiadają swojej koparki i podnośnika, bo zbiornik oferowany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, żeby nabywca czuł, że dostał szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Jakościowy zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na całe życie.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645