Szamba betonowe Radymno

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze rozwiązania w kwestii wylewania nieczystości w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostarczycielami surowców, z jakich budujemy gotowe elementy szamb. Zagwarantujemy Ci szamba betonowe o maksymalnej szczelności, wytrzymałości i wielkości. Zbiorniki na szambo naszej firmy wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych potrzeb wybranego inwestora. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, ale należy robić to regularnie, aby przeciwdziałać zapychaniu się rur, a także brzydkiemu zapachowi na podwórku. Nasze ceny są różne, zależne od rozmiaru zbiornika i jego cech. Nasi doradcy chętnie podpowiedzą, jaki typ zbiornika zakupić, aby działał latami bezawaryjnie. Zachęcamy do telefonu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Radymno

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Radymno

Pośród bogatej różnorodności materiałów, z których można wykonać szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o stosownej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie zawartości z szamba do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet setki lat! To rozwiązanie dużo bardziej oszczędne niż szamba z plastiku. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić najwyższej jakości produkty, które nie wymagają częstego opróżniania przez specjalistyczne przedsiębiorstwa wywozowe. Zapewniamy nie jedynie produkcję prefabrykatów, ale również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz montaż. Nasze prace są kompleksowe, toteż inwestorzy nie muszą obawiać się o jakikolwiek etap wykonania. Szambo z koparką to gwarancja wykonania właściwego dołu pod zbiornik o konkretnej pojemności bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na szambo oraz deszczówkę o rozmaitej wielkości. Jeżeli nie wiesz, który rodzaj wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on doradzi Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy szczególnie osobom, którzy chcą rzadziej opróżniać swoje ścieki. To rozwiązanie bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy również profesjonalne poradnictwo odnośnie pojemności, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych szamb startuje już od 1000 zł, co oznacza, że budowa zbiornika nie musi oznaczać wielkich wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi odbiorcy tak chętnie je kupują.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645