Szamba betonowe Radomyśl Wielki

Jako producent szamb zapewniamy najciekawsze usługi w zakresie wylewania nieczystości w budynkach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z których tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej nieprzepuszczalności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej firmy cechują się dopasowaniem do szczególnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy rozmaite pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy również wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej wielkości. Najlepsze szambo betonowe nie wymaga częstego wywożenia, jednak należy wykonywać to cyklicznie, żeby zapobiegać zapychaniu się kanalizacji, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, uzależnione od rozmiaru komory i jego funkcji. Nasi pracownicy chętnie doradzą, jaki typ szamba wybrać, aby służył latami bezawaryjnie. Zachęcamy do kontaktu i wyboru najlepszej inwestycji!

Szamba betonowe Radomyśl Wielki

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Radomyśl Wielki

Pośród szerokiej oferty materiałów, z których można wyprodukować szambo, największym powodzeniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To produkty o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, uniemożliwiające przenikanie ścieków z komory do gruntu. To sprawia, że tanie szamba betonowe potrafią działać nawet kilkaset lat! To wyjście dużo bardziej oszczędne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej nowoczesnej ofercie możemy zapewnić najwyższej klasy rozwiązania, które nie będą wymagały nadmiernego opróżniania przez profesjonalne firmy wywozowe. Zapewniamy nie tylko produkcję prefabrykatów, lecz również ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, wykonanie wykopu oraz instalację. Nasze prace są pełne, toteż klienci nie muszą obawiać się o żaden etap wykonania. Szambo z koparką to pewność wykonania właściwego dołu pod szambo o konkretnej wielkości bez konieczności organizowania osobnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Oferujemy zbiorniki betonowe na ścieki i wodę opadową o różnej wielkości. Jeśli nie wiesz, jaki typ zamówić, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe proponujemy głównie osobom, którzy pragną rzadko wylewać swoje ścieki. To szambo bardziej kosztowne, ale oszczędne w opróżnianiu. Dla naszych odbiorców mamy także fachowe porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od ilości mieszkańców. Cennik naszych usług startuje już od 1000 zł, co sprawia, że budowa szamba nie musi oznaczać dużych wydatków. Obecnie szambo betonowe to najlepszy produkt na rynku. Pokażemy Ci, czemu nasi odbiorcy tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645