Szamba betonowe Przeworsk

Budując dom w lokalizacji, gdzie nie ma opcji podpięcia do sieci kanalizacyjnej należy zakupić zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to duże pojemniki wbudowywane w ziemię, w których zbiera się ścieki komunalne. Są one mocne i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość szacuje się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na szambo produkowane przez naszą firmę cechują się najlepszym stopniem wodoszczelności, i dajemy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką zapewniasz sobie najwyższą jakość wykonania usług, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania odpływu w budynku mieszkalnym. U nas tanio zrealizujesz usługę instalacji i instalacji zbiornika, tak, żeby uniknąć dużych cen, zarówno przy instalacji, jak również podczas eksploatacji kanalizacji. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również wkopanie zbiorników, ponieważ jedynie połączenie tych dwóch rzeczy zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Przeworsk

Szamba dwukomorowe Przeworsk

Sprzedawane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę wyższy koszt, ale również wyższa korzyść wychodzaca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, toteż polecamy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich pojemność umożliwia mniej częste opróżnianie nieczystości przez specjalistyczną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie niedrogie w użytkowaniu, bo wolniej się zapełnia. Jakie wielkości szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 możemy wykonać na każdej parceli. Zachęcamy do zakupu zbiornika betonowego dwukomorowego, także w przypadku mniejszej liczby domowników. Będą one odgrywać swoją rolę odpowiednio, bez konieczności stałego kontrolowania stopnia wypełnienia się zbiornika. Najmniejsze pojemności zbiorników proponujemy szczególnie gdy dom użytkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jakie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, jaką najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani pracownicy stawiają się na miejscu, na którym ma być wykopane szambo betonowe, a następnie montują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć cenę usługi. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie posiadają swojej koparki i podnośnika, bo szambo przywożony jest w postaci prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszelkich starań, aby klient czuł, że kupił szczelne szambo betonowe umożliwiające wiele lat bezawaryjnego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645