Szamba betonowe Przecław

Stawiając budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak opcji podłączenia do kanalizacji trzeba zainstalować zbiorniki na szambo. Najlepszym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. Są to ogromne zbiorniki wbudowywane w ziemię, w jakich zbiera się nieczystości komunalne. Są one mocne i odporne na wilgoć oraz uszkodzenia mechaniczne. Ich wytrzymałość określa się na nawet setki lat! Zbiorniki betonowe na ścieki oferowane przez naszą firmę cechują się najwyższym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Zamawiając szambo z koparką gwarantujesz sobie najwyższą jakość wykonania prac, co przekłada się na bezawaryjność korzystania z odpływu w domu. U nas tanio wykonasz zadanie wykopania i instalacji zbiornika, tak, aby uniknąć dużych kosztów, zarówno przy budowie, jak również podczas korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz także instalację zbiorników, bo jedynie połączenie tych obu rzeczy da pożądany rezultat.

Szamba betonowe Przecław

Szamba dwukomorowe Przecław

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to odrobinę większy koszt, lecz także większa korzyść wynikająca z eksploatacji. Takie zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych zbiorników zaczynają się od 1000 zł – to niewiele, toteż proponujemy zainstalować szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia umożliwia mniej częste wylewanie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego rodzaju będzie tanie w użytkowaniu, bo powoli się wypełnia. Jakie pojemności szamb sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy zrealizować na każdej działce. Zapraszamy do wyboru zbiornika betonowego dwukomorowego, także w sytuacji małej liczby użytkowników. Będą one odgrywać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego sprawdzania poziomu zbiornika. Najmniejsze wielkości zbiorników proponujemy szczególnie gdy dom zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to praca, którą najbardziej rekomendujemy. Profesjonalni instalatorzy zjawiają się na miejscu, gdzie ma zostać wstawione szambo betonowe, a potem montują je. Za szamba betonowe płaci się już od 1000 zł, a oprócz tego trzeba uwzględnić cenę robocizny. To jednak wydatek niezbędny, ponieważ inwestorzy zazwyczaj nie posiadają własnej koparki oraz dźwigu, jako że zbiornik sprzedawany jest w formie prefabrykatu. Jako producent szamb dokładamy wszystkich starań, żeby klient czuł, że dostał szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jedna inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645