Szamba betonowe Pruchnik

Stawiając budynek mieszkalny w lokalizacji, gdzie brak możliwości podłączenia do kanalizacji należy wybrać zbiorniki na szambo. Największym zainteresowaniem wyróżniają się szamba betonowe. To ogromne zbiorniki wbudowywane w grunt, w jakich gromadzi się nieczystości komunalne. Szamba betonowe są mocne i wytrzymałe na wodę oraz pękanie. Ich wytrzymałość określa się na aż setki lat! Zbiorniki betonowe na nieczystości oferowane przez naszą firmę wyróżniają się najlepszym stopniem wodoszczelności, i zapewniamy na nie gwarancję. Wybierając szambo z koparką zapewniasz sobie doskonałą jakość realizacji usług, co przełoży się na bezawaryjność użytkowania kanalizacji w domu. U nas tanio wykonasz zadanie instalacji i instalacji szamba, tak, aby uniknąć dużych cen, tak przy instalacji, jak również podczas korzystania z szamba. Nasze ceny uwzględniają sprzedaż, lecz również montaż zbiorników, ponieważ jedynie połączenie tych dwóch czynników zapewni pożądany efekt.

Szamba betonowe Pruchnik

Szamba dwukomorowe Pruchnik

Prezentowane u nas szamba dwukomorowe to nieco wyższy koszt, ale także większa satysfakcja wychodzaca z eksploatacji. Te zbiorniki betonowe mają dwie przestrzenie, w których zbiera się szambo. Ceny naszych szamb rozpoczynają się od 1000 zł – to niedużo, dlatego polecamy wybrać szamba dwukomorowe. Ich powierzchnia pozwala na mniej częste opróżnianie ścieków przez specjalną firmę asenizacyjną. To sprawia, że szambo z montażem tego typu będzie tanie w eksploatacji, bo wolniej się zapełnia. Jakie wielkości zbiorników sprzedajemy? Dostępne pojemności 4, 5, 6, 8, 9, 10, 12, 15, 16, 20 m3 potrafimy wykonać na każdej działce. Zachęcamy do zakupu szamba z betonu dwukomorowego, również w sytuacji małej liczby domowników. Będą one spełniać swoją rolę prawidłowo, bez potrzeby ciągłego kontrolowania poziomu zbiornika. Najmniejsze wielkości szamba proponujemy szczególnie gdy budynek zamieszkuje jedna osoba.

Szambo z montażem – Cena

Jak wysokie są ceny naszych usług? Szambo z wykopem to usługa, jaką najbardziej rekomendujemy. Wykwalifikowani instalatorzy stawiają się na terenie, gdzie ma zostać wykopane szambo betonowe, a potem instalują je. Za szamba betonowe należy zapłacić już od 1000 zł, a dodatkowo należy doliczyć cenę robocizny. To jednak koszt konieczny, gdyż klienci zazwyczaj nie mają własnej koparki i podnośnika, jako że zbiornik przywożony jest w formie gotowej. Jako producent szamb dokładamy niezbędnych starań, aby nabywca wiedział, że kupił szczelne szambo betonowe zapewniające sporo lat bezproblemowego korzystania. Szczelny zbiornik na szambo to jednorazowa inwestycja na resztę życia.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645