Szamba betonowe Pilzno

Jako producent szamb dostarczamy najciekawsze rozwiązania w kwestii odprowadzania szamba w domach prywatnych. Pracujemy z uznanymi dostawcami materiałów, z jakich tworzymy gotowe elementy zbiorników. Zapewnimy Ci szamba betonowe o najwyższej szczelności, wytrzymałości i pojemności. Zbiorniki na szambo naszej marki wyróżniają się kompatybilnością do indywidualnych wymogów danego właściciela posesji. Oferujemy różne pojemności: 4, 5, 6, 8, 9 10, 12, 15, 16 i 20 m3. Możemy także wyprodukować szamba jednokomorowe lub dwukomorowe o wybranej pojemności. Dobre szambo betonowe nie wymaga częstego opróżniania, jednak należy wykonywać to regularnie, żeby zapobiegać zapychaniu się rur, a także nieprzyjemnemu zapachowi na posesji. Nasze ceny są rozmaite, zależne od rozmiaru komory i jego cech. Nasi pracownicy chętnie podpowiedzą, jaki typ szamba wybrać, aby służył długo bezproblemowo. Zachęcamy do telefonu i wyboru idealnej inwestycji!

Szamba betonowe Pilzno

Dopasowane do potrzeb zbiorniki betonowe na szambo Pilzno

Pośród bogatej oferty materiałów, z których można wyprodukować szambo, największym zaufaniem cieszą się szczelne zbiorniki betonowe. To wyroby o odpowiedniej trwałości, wodoodporne, utrudniające przechodzenie zawartości z komory do gruntu. To powoduje, że tanie szamba betonowe mogą działać nawet kilkaset lat! To rozwiązanie dużo bardziej ekonomiczne niż szamba z tworzywa. Dzięki naszej elastycznej ofercie jesteśmy w stanie zapewnić wysokiej jakości produkty, które nie będą wymagały nadmiernego wylewania przez specjalistyczne firmy asenizacyjne. Oferujemy nie jedynie wyrób prefabrykatów, lecz także ich przewiezienie przy pomocy własnego sprzętu, zrobienie wykopu oraz montaż. Nasze usługi są kompleksowe, dlatego klienci nie muszą obawiać się o żaden poziom wykonania. Szambo z koparką to gwarancja wykonania prawidłowego dołu pod zbiornik o wybranej wielkości bez konieczności organizowania oddzielnej firmy usługowej.

Szambo betonowe cennik

Sprzedajemy zbiorniki betonowe na szambo oraz wodę opadową o różnej pojemności. Jeżeli nie wiesz, który typ wybrać, skontaktuj się z naszym przedstawicielem – on pomoże Ci, czy wybrać szamba jednokomorowe czy dwukomorowe. Szamba dwukomorowe polecamy głównie osobom, którzy pragną rzadziej opróżniać swoje nieczystości. To szambo droższe, ale ekonomiczne w eksploatacji. Dla naszych klientów mamy także profesjonalne porady odnośnie wielkości, która jest uzależniona od liczby mieszkańców. Cennik naszych usług rozpoczyna się już od 1000 zł, co oznacza, że wykopanie zbiornika nie musi oznaczać wielkich inwestycji. Obecnie szambo betonowe to najlepszy wybór na rynku. Pokażemy Ci, dlaczego nasi klienci tak chętnie je wybierają.

Masz pytania?
Zadzwoń!

511 339 645